Čištění klimatizace

Čištění klimatizace

Dezinfekce klimatizace a interiéru OZONEM čistý vzduch pro vás a vaše děti.

Chcete zažít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo.

Ozon se jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie,
které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x rychlejší než chlór. Ozon jako plyn pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém a zničí zde všechny mikroorganismy. Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla zmizí nepříjemné zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit ostrá vůně čistého vzduchu (postupně jak ozon odeznívá), jako třeba po bouřce.

Zapomeňte na různé spreje, čističe a osvěžovače, které jen vytvářejí iluzi čištění a desinfekce, protože nepříjemné pachy pouze na čas překryjí. Navíc můžou být zdrojem různých alergenů. Ozon odstraňuje zdroje zápachů a tím je likviduje trvale. Ozón zcela vydezinfikuje ošetřovaný automobil, aniž by po sobě zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek. Čištění ozonem trvá cca min. 30 minut u osobních vozidel, podle stupně znečištění i více. Poté následuje min. 20 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.

Doporučení:
Pro dosažení ideálních výsledků dezinfekce a odstraňování zápachů by měl být automobil předem důkladně vysátý, vyčištěný mokrou cestou nebo párou a vyměněn kabinový filtr.

Možnosti využití generátoru ozonu:

  • na zápachy po rozlitém mléku nebo vínu.
  • na zápachy po převozu zvířat
  • na zápachy od kouření
  • v osobních a obytných vozech, v dodávkách
  • v nákladních vozidlech (TIR)
  • v sanitních a policejních vozech, autobusech, taxících a jiných dopravních prostředcích